Üdvözöljük a Solver Unio Fejlesztési Tanácsadó Kft weboldalán!
+36 1 2200 661
solverunio@solvergroup.hu
Állásajánlatok

Irodavezetői pozíció

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a back office partnercégekkel, az ehhez kapcsolódó koordinációs feladatok elvégzése

  • Számvitel és bérszámfejtés: előkészítő és elemző feladatok végzése (számlázás, bejövő számlák, munkaidő-nyilvántartás, egyéb alapbizonylatok elemző nyilvántartása, házipénztár kezelése, főkönyvi könyvelés felügyelete), kapcsolat a könyveléssel

  • Ügyfél és beszállítói adatbázisok készítése, kezelése és nyilvántartása

  • Irodai kommunikáció: postai ügyintézés, telefon és internetkapcsolat koordináció, DM ügyintézés

  • Üzemeltetési koordináció: A cég budapesti és jászberényi telephelyén lévő infrastruktúrák üzemeltetése, kapcsolattartás a szakalvállalkozókkal

  • Irodai erőforrások biztosítása: irodai eszközök és anyagok beszerzése, egyéb beszerzési folyamatok támogatása

  • Egyéb asszisztensi feladatok: vezető munkatársak munkáinak egyéb adminisztratív támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy szakirányú OKJ végzettségű vagy személy

  • Alapfokú számviteli ismeretekkel és gyakorlattal rendelkezik.

  • Legalább 3 éves irodavezetői tapasztalat

  • MS Office ismeretek (Word, Excel, Power Point)

  • Nyitott, empatikus személyiség, jó kommunikációs képesség, pontos munkavégzés

  • Problémamegoldó készség

  • Megbízhatóság, lojalitás, valamint a prioritások meghatározására képes személyiség

  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet

  • Versenyképes fizetés

  • Változatos, rugalmas, önálló munkavégzés

Munkavégzés helye, időtartama, tevékenység:

  • Budapest, XIV. kerület, napi 8 órás munkavégzés

  • www.solvergroup.hu, www.solverenergy.hu

  • A fényképpel ellátott, szakmai önéletrajzokat várjuk az solverunio@solvergroup.hu e-mail címre

  • Jelentkezés határideje: 2018. január 31-e

2018.01.11.
SolverUnio Kft. Minden jog fenntartva!
Honlaptérkép     Adatvédelem     Impresszum