Üdvözöljük a Solver Unio Fejlesztési Tanácsadó Kft weboldalán!
+36 1 2200 661
solverunio@solvergroup.hu
Állásajánlatok

Kutatási asszisztens

Alkalmazott kutatással és kísérleti fejlesztések szervezésével foglalkozó kisvállalat megbízásainak szakmai és adminisztratív támogatására felvételt hirdet:

Kutatási projektasszisztensi pozícióba

Feladatok:

  • Részvétel a megbízások teljesítésében (elemző részfeladatok)

  • Aktív közreműködés a kutatási megbízások dokumentálásában (kutatási dokumentumok, szakmai jelentések, tesztjegyzőkönyvek, egyéb tervezetek készítése)

  • Projektdossziék, nyilvántartások vezetése, írásos kommunikáció kezelése, iratkezelés

  • Operatív kapcsolattartás megbízók munkatársaival

  • Kutatási feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki természettudományos végzettség

  • Gyakorlat elemző, értékelő munkákban

  • Kiváló számítógép felhasználói ismeretek és gyakorlat (MS Office, Outlook, Word, Excel, PowerPoint)

  • Magas szintű íráskészség a dokumentálásához

  • Lelkiismeretes, képes az önálló munkavégzésre

  • Pontos, igényes és hatékony munkavégzés

  • Angol nyelvtudás szóban és írásban

Előny:

  • Kutatási pályázatokkal kapcsolatosan szerzett adminisztratív gyakorlat

  • További idegennyelv ismerete

  • AutoCAD ismerete

Pályakezdőket is alkalmazunk!

Amit kínálunk:

  • Változatos, rugalmas, önálló munkavégzés

  • Stabil vállalati háttér

  • Szakmai fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye, időtartama

Jelentkezés: Fényképpel ellátott, szakmai önéletrajzát a solverunio@solvergroup.hu e-mail címre várjuk! Jelentkezési határidő: 2018. január 31-e

2018.01.11.
SolverUnio Kft. Minden jog fenntartva!
Honlaptérkép     Adatvédelem     Impresszum